Centrum Kruszyw

Stworzone z myślą o Twojej firmie

Już od ponad 10 lat specjalizujemy się w wytwarzaniu najwyższej jakości kruszywa i kamieni, które dostarczamy na tereny największych inwestycji w całej Polsce. Powtarzalna jakość, konkurencyjne ceny i dbałość o klienta pozwoliły nam zdobyć uznanie w oczach Klientów. Dzięki temu jesteśmy w czołówce najlepszych polskich producentów kruszywa mineralnego.

100%

Jakości

100%

Zadowolonych Klientów

100%

Przyjazny środowisku

Partner godny zaufania

Naszą firmę tworzy doświadczony i kompetentny zespół specjalistów. To gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług i pełne zaangażowanie w realizowane działania. Doskonale znamy potrzeby klientów i potrafimy im sprostać, dostarczając towar najwyższej jakości. Wyróżnia nas profesjonalizm i terminowość. Nasza elastyczność działania i otwartość na potrzeby klienta sprawia, że jesteśmy w stanie sprawnie zrealizować najtrudniejsze wyzwania logistyczne.

Patrzymy w przyszłość

Mamy ambitne cele! W ciągu najbliższych lat postawiliśmy przed naszą firmą konkretne zadania do wykonania. Już niedługo powstanie sieć żwirowni oraz składów kruszyw naturalnych i sztucznych na terenie całej Polski. Ma to zapewnić lepszy dostęp do oferowanych przez nas produktów. Usprawni to transport, obniży koszty transportu jak również usprawni realizację zleceń.

W trosce o naturalne środowisko

Wszystkie projekty, których się podejmujemy, realizowane są z myślą o środowisku naturalnym. Wychodząc naprzeciw wymaganiom współczesnego świata, realizujemy swoje zadania w myśl zasady poszanowania środowiska w którym żyjemy i które chcemy przekazać następnym pokoleniom. Przyczyniamy się do poprawy i racjonalnego wykorzystania zasobów naturalnych. Nadajemy eksploatowanym i poeksploatacyjnym terenom nowe, przyjazne i nieuciążliwe dla środowiska otoczenie poprzez: tworzenie zbiorników wodnych, czy zalesianie.

srodowisko-naturalne