Kariera

Wyjątkowość naszej firmy tworzą wyjątkowi ludzie

Dołącz do naszego zespołu!

Siłą firmy są ludzie, dlatego poszukujemy osób ambitnych, z ogromną pasją i zapałem do pracy. Naszym celem jest stworzenie zespołu, realizującego strategię firmy.

Parac zespołowa!

Wzajemne wsparcie i zrozumienie stanowi podstawy kultury organizacyjnej firmy Centrum Kruszyw. Zdajemy sobie sprawę, że działanie w zgranym zespole pozwoli rozwijać się zarówno firmie, jak i jej pracownikom. Pracujemy wspólnie, wymieniamy się doświadczeniami i pomagamy w codziennej pracy. Współpraca jest naszym największym atutem – pomaga wychodzić zwycięsko z najtrudniejszych biznesowych wyzwań.

Dobra atmosfera w pracy jest dla nas ważna!

Dbamy o dobrą atmosferę w pracy, bo według nas jest niebędna do prawidłowego i rzetelnego wykonywania zawodowych obowiązków.

Jeśli myślisz podobnie, wyślij do nas swoje CV!
 

Prześlij nam swoje CV, jeśli chciałbyś/ chciałabyś podjąć pracę jako:

- Specjalista ds. handlu
- Specialista ds. przetargów

Uważamy, że człowiek najszybciej uczy się poprzez doświadczenia zdobywane w codziennej pracy. Dlatego stawiamy na samodzielność i od samego początku powierzamy pracownikom odpowiedzialne i pełne wyzwań zadania. Dajemy możliwość ciągłego doskonalenia oraz swobodę działania, przy jednoczesnym wsparciu doświadczonych pracowników. Oferujemy przyjazne środowisko pracy, w którym każdy może wykorzystać swój potencjał zawodowy. Jeżeli lubisz pracować w zespole i poszukujesz nowych wyzwań, wyślij swoje CV i list motywacyjny już dziś na adres: rekrutacja@centrum-kruszyw.pl Zapraszamy do naszego zespołu!